Botanica | Nama Shoyu
439
post-template-default,single,single-post,postid-439,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Nama Shoyu

Nama Shoyu

Esmu atpakaļ no Ņujorkas un, lai gan man oktobris ir diezgan saspīlēts mēnesis darbā, es saņēmos, paņēmu garo pusdienu pārtraukumu un paņēmu līdzi datoru. Atbraucot atpakaļ no sava ceļojuma, pirmais, kas bija īpaši jūtams ir aukstums — un tradicionāli, ieejot veikalā, pirmais, ko es iegādājos bija ķirbis.

No Ņujorkas es atvedu kaut ko ļoti īpašu un no kā es esmu palikusi “atkarīga”. NAMA SHOUYU! Diemžēl Latvijā neesmu nekur šādu sojas mērci redzējusi, taču, to var pasūtīt internetā vai arī, ja sanāk ceļot, tad lielpilsētās tā arī ir pieejama! Kas tad ir Nama Shouyu? Nama Shouyu ir plaši atpazīstams produkts Japānā.

Tā ir nepasterizēta fermentēta sojas mērce, kas ir īpaši piemērota svaigēdājiem. Japāņi šo mērci uzskata par “piekto garšu” jeb “umani”. Nama Shoyu satur veselīgus fermentus  un laktobaktērijas. Ja Jūs esat Āzijas virtuves mīlētājs un bieži lietojat soju savā uzturā, iesaku tomēr nomainīt parasto soju pret šo produktu.

Kur pasūtīt “Nama Shoyu”?

Var droši šeit:

https://www.amazon.com/Organic-Nama-Shoyu-32-ozs-Goldmine/dp/B0018PW216

Nākamajā sava bloga ierakstā es dalīšos ar 2 ķirbju receptēm — tiekamies!

RUS

Совсем недавно, я вернулась из Нью-Йорка и хотя Октябрь, это месяц для меня беспрерывной работы, я все-таки решилась и нашла время для своего любимого блога и вас! Хотела бы вас всех уже поздравить c началом тыквенного сезона, а еще я привезла кое-что необыкновенное из Нью Йорка, под названием “Nama Shoyu“.

Если Вы любитель азиатской кухни, тогда “Nama Shoyu“, это то, что вы должны обязательно заказать и выбросить в мусорник простую сою. Почему?

Nama Shoyu – это натуральный, не пастеризованный соевый соус, подходящий для нестрогих сыроедов и заботящихся о здоровом питании. Этот соус богат полезными для здоровья ферментами, а также содержит лактобактерии. Между всех соевых соусов “Nama Shoyu” – король.

К сожалению, этого соуса нет в Латвии, но его можно заказать:

https://www.amazon.com/Organic-Nama-Shoyu-32-ozs-Goldmine/dp/B0018PW216

Совсем скоро, я вам расскажу о нескольких осенних рецептов – до скорой встречи, дорогие!

#homemadebotanica

K.L

No Comments

Post A Comment