Botanica | “Superfood” 7 Key Takeaways
330
post-template-default,single,single-post,postid-330,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

“Superfood” 7 Key Takeaways

superfood_botanicalv

“Superfood” 7 Key Takeaways

Šīs dabiskās piedevas ir fantastisks papildinājums mūsu veselīgajam uzturam — tie ir veselīgi un pats galvenais dabīgi. Tos var pielietot dažādu ēdienu, kokteiļu un kūku gatavošanā, taču ir lietas, kuras būtu jāiegaumē pērkot šos “Superfood” produktus un kā pareizi izvēlēties tos. Šie produkti ir kļuvuši populāri jau vairākus gadus atpakaļ Amerikā un es ticu, ka arī mūsu senči vai pat cilvēki, kuri vienkārši nav dalījušies ar savu pieredzi šādu produktu lietošanā ir lietojuši šos produktus jau ļoti sen.

Šobdrīd šie produkti tiek izmantoti ļoti bieži komerciālos nolūkos un biznesam. Tikai pavisam nesen šie produkti ir arī kļuvuši populāri Latvijā, tāpēc ļoti daudzas kafejnīcas un restorāni sāk izmantot un reklamēt sevi, kā vietas, kur var iegādāties dažādus produktus saturošus šos “Superfood”. Lai Jūs neapjuktu šajās “veselīgajā” pasaulē es Jums ieteikšu 7 galvenās lietas, kas būtu jāatcerās un jāpielieto iepērkot šos produktus:

  1. Šie produkti nav lēti… bet tiem nav jābūt arī super dārgiem! Pirms izlemjat iegādāties kādu produktu, pārbaudiet un salīdziniet cenu internetā un kāds ir veikala uzcenojums šai produktu līnijai. Ļoti daudzos veikalos uzcenojums ir divkāršs vai pat 3 vai 4 reizes lielāks par īsto cenu, tāpēc esiet vērīgi un pirms kādu produktu iegādājaties, neesiet slinki, pameklējiet šo produktu pieejamību internetā, salīdziniet cenas un tad Jūs sapratīsiet, vai tas ir tā vērts.
  2. Ja kādā kafejnīcā piedāvā smūtijus  un izmanto piemēram “Chia” sēklas vai kādu citu no dabiskām piedevām — paprasiet pārdevējai sertifikātu šīm produktam! Ja produkts ir organisks tam ir obligāti jābūt sertifikātam un, ja pārdevēja izbola acis un nesaprot par ko Jūs runājat, tad visticamāk tāda nemaz nav un noteiktais produkts ir pasūtīts visticamāk no Ķīnas unsatur ķīmiju, pesticīdus, līdz ar to no tā produkta Jūs iegūsiet nevis pozitīvu rezultātu, bet tieši pretēji — kaitīgu Jūsu organismam. Tāpēc esiet uzmanīgi un nekautrējaties prasīt par tādām lietām sertifikātus — tiem obligāti ir jābūt, pretējā gadījumā šis produkts nav tā vērts, lai to iegādātos, kur nu vēl lietotu.
  3. Pērciet organiskus superfoodos ar sertifikātiem, bet ievērojiet gan 1., gan 2. punktu — lai ir cenai atbilstošs produkts un būtu sertifikāts OBLIGĀTI!
  4. Lietojiet šīs piedevas ar mēru un tik, cik ir norādīts uz paciņas. Tādi produkti ir jābalansē un nedrīkst lietot pārāk daudz, tāpēc ka arī no dabiskiem produktiem var rasties alerģijas, pumpas utt. Visam ir jābūt sabalansētam un, ja Jums ir vairākas dabiskās piedevas, tad nevajag uzreiz viņas visas bērt vienā kokteilī — 2-3 kompanenti un katru pa 2-3g ( 1 tējkarote) ne vairāk būs labi.
  5. Izlasiet rūpīgi informāciju par katru produktu. Ir produkti, kas pāatrina vielmaiņu un nodzen liekās kalorijas, bet ir produkti, no kuriem tieši pretēji Jūs varat uzņemt svaru ( piemēram, sarkanā maka sakne vai parastā maka sakne, kviešu zelmenis) vai, piemēram, produkti, kas palielina asinsspiedienu, vai pretēji pazemina utt. Līdz ar to izlasiet katra produkta sastāvu un vai šīs produkts patiešām Jums der, vai tomēr  Jūs nedrīkstas tādu produktu lietot. Tas ir svarīgi!
  6.  Tādas piedevas kā , piemēram, Godžī ogas vai zīdkoka ogas, un principā jebkuras žāvētas ogas pirms lietošanas ir jāiemērc siltā ūdenī, tādā veidā jūs attīrīsiet šo produktu no putekļiem un pārējiem netīrumiem.
  7. Atceraties, ka šie produkti nav un nebūt nav jābūt nekādā veidā ķīmiski apstrādātiem, tie ir tīri, samalti vai dabīgā veidā pasniegti un Jūs to uzņemat arī tādā pašā veidā — neapstrādātā, līdz ar to pērciet kvalitatīvus produktus, par demokrātiskām cenām un to, kas patiešām Jums būtu nepieciešams. Esiet apdomīgi un gudri pircēji, nevis trenda sekotāji, kas pērk visu pēc kārtas.

Patiesībā par šo tēmu var gari un plaši stāstīt, bet līdz tam mēs vēl tiksim, parrunājot katru produktu atsevišķi, tomēr šie 7 galvenie punkti ir tie, kurus es pati vienmēr ievēroju un es ceru, ka šī informācija noderēs arī Jums!

Dzīvojiet veselīgi, laimīgi un pats galvenais saudzējiet un mīliet sevi!

#homemadebotanica

K.L.

No Comments

Post A Comment