Botanica | Svaigēšanas Kūkas
320
post-template-default,single,single-post,postid-320,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Svaigēšanas Kūkas

svaigēšanas_kūkas_botanicalv

Svaigēšanas Kūkas

Es māku un es esmu arī taisījusi pirms tam desertus ar cukuru, olām, miltiem… teikšu atklāti — nu, nav šie deserti Jūsu firgūras un veselības vērti! Paņemiet jebkuru kūkas recepti un apskataties cik daudz tur ir cukura, cik daudz parastā sviesta, cik nevajadzīgu tauku šāda kūka satur un, ja tā būs pirkta, tad iedomājaties cik daudz kas tam visam vēl ir klāt, kas netiek Jums nemaz stāstīts, nerunājot par to, ka visbiežāk mīklas izstrādājumus saldē un izejvielu produkti nav tās labākās kvalītātes.

Tie kas mani nepazīst — es sveru 48 kilogramus un man ir lielisks sabalansēts uzturs. Es izvēlos un es gatavoju pati svaigēšanas kūkas.

Kāpēc? Tāpēc, ka cukura vietā, svaigēšanas kūkā tiek lietots medus (vismaz manās). Kviešu miltu vietā tiek izmantoti rieksti, bet parastā sviesta vietā tiek lietots kokosa sviets (es lietoju organisko). Žāvēti augļi un tikai dabīgi produkti, un tam visam vēl klāt “super piedevas”, kas tikai uzlabos Jūsu veselības stāvokli. Tā kūka ir ļoti viegla, maiga pēc garšas un tā ir sātīga. Sabalansēts uzturs dara brīnumus!!! Mēs ēdam šo kūku brokastiņās, kas vienmēr piesķir rītam svinīgu noskaņu, līdz ar to kūka, kas satur tik daudz vitamīnu un enerģiskās vērtības, piedos tikai Jums spēku atlikušai dienai!

Tiklīdz tu izmēģināsi svaigēšanas kūku, tava saldumu pasaule apgriezīsies kājām gaisā un tāpat notiks ar Jūsu cipariem uz svariem, kad Jūs iepazīsieties tuvāk ar patiesi veselīgu uzturu, kas nenozīmē “zemāku tauku saturu piena produkti”, bet gan vienkārši sabalansēts uzturs, pozitīva domāšana un kvalitatīvi produkti!

No Comments

Post A Comment